Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NOVINKY

arr3Vážení zákazníci, postupně nakladňujeme nové vánoční korálkové hvězdy. Krásný den ...

Obchodní podmínky » Reklamace poškozené zásilky

Postup při doručení poškozené zásilky nebo poškozeného obsahu zásilky kupujícímu:

Reklamaci doručené poškozené zásilky u dopravce uplatňuje pouze kupující. Ten je povinen překontrolovat neporušenost obalu ihned při převzetí zásilky od dopravce. Je-li zásilka evidentně na první pohled poškozená či s porušeným obalem, v žádném případě ji kupující nesmí převzít a je povinen sepsat ihned na místě s přepravcem reklamační zápis z důvodu doručení zásilky viditelně poškozené. O této situaci kupující neprodleně vyrozumí prodávajícího (e-mail, vnitřní pošta či telefon).


Převzetím zásilky od dopravce se kupující stává majitelem zásilky včetně jejího obsahu! Převezme-li kupující od dopravce poškozenou zásilku a chce náhradu, musí neprodleně zásilku včetně veškerého obalového materiálu vzít a u dopravce uplatnit reklamaci a žádat o náhradu škody – vrácení hodnoty obsahu zásilky.

Pokud není obal zásilky při převzetí od dopravce poškozen, je kupující povinen ihned po převzetí otevřít zásilku a překontrolovat zda zboží není poškozeno či nechybí. Zjistí-li kupující při rozbalení zásilky, že je obsah zásilky poškozen či cokoli chybí, doporučujeme ihned zboží i obal nafotit. Kupující je povinen nejpozději následující pracovní den po převzetí zásilku reklamovat u dopravce včetně obalu a balícího materiálu a žádat o náhradu škody – vrácení hodnoty obsahu zásilky. O reklamaci zásilky kupující neprodleně vyrozumí prodávajícího (e-mail, vnitřní pošta či telefon).

Prodávající nehradí škody způsobené dopravcem, u kterých nebyl dodržen výše uvedený postup!

Děkujeme Vám a doufáme, že budete nadále využívat našich služeb.